Obserwatorzy

05.07.2013

Wyniki rozdania

Udało mi się w końcu ogarnąć zgłoszenia :)
W sumie w rozdaniu udział wzięło 88 osób, które łącznie zdobyły 579 losów :)
Do losowania użyłam powszechnie dostępnej maszyny.
A oto wyniki:
Gratuluję i czekam na adres na maila nail.art@o2.pl

P.S. Mam nadzieję, że chociaż część nowo przybyłych zostanie ze mną :)

18 komentarzy:

 1. Ooo jak się cieszę! Moje pierwsze Opki <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli razem z Devil myślicie, że Wasze kółeczko wzajemnej adoracji pozostanie niezauważone to się grubo mylicie. Ciągłe wygrywanie konkursów u siebie nawzajem staje się przesadą i zauważy to każdy głupi. Robicie ciągłe konkursy tylko po to, żeby nabić sobie obserwatorów, a nie dać innym szanse. Weźcie sobie po prostu prezenty, a nie ustawione konkursy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żaden konkurs nie jest ustawiony! W konkursie kreatywnym nie ja wybierałam, tylko prosiłam o pomoc innych. A w rozdaniu losowała maszyna. Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś ale to nikogo nie trzymam, może przestać mnie obserwować. Jakbym chciała specjalnie dla niej to bym tak zrobiła, a nie robiła rozdanie. Ona miała takie same szanse jak inni. Niby miałam ją zdyskwalifikować tylko dlatego, że ją znam? I następnym razem jeśli nie masz tyle odwagi, żeby się podpisać to lepiej wogóle nie pisz. Krytykę przyjmę, ale nie anonimową!

   Usuń
  2. Nie podpisuję się, bo juz wystarczająco po mnie jedziecie, nie musicie mieć kolejnych powodów i nie martw się, nie obserwuję ani Ciebie, ani Devil, tylko ktoś inny zwrócił uwagę na to, co ja powiedziałam jakiś czas temu. Nie pamiętam w ostatnim czasie konkursu, żebyście go sobie nie wygrały nawzajem. A z maszyną każdy, kto robił kiedyś rozdanie i jej używał wie, że można nią "kręcić" do woli, ustawiając wyniki dowolnie.

   Usuń
  3. Jakbyś anonimku nie zauważył, to Nail Art wygrała u mnie tylko w jednym konkursie i to takim w którym trzeba było podać odpowiedź i to JA sama decydowałam kto ma wygrać. W konkursie kreatywnym zwyciężyła Joasia Reda za najładniejszą stylizację, i co tu uważasz za ustawkę?? Nie moja wina, że akurat moja stylizacja spodobała się jurorom Nail Art i nie moja wina, że maszyna wybrała mnie... Wściekasz się że nie wygrałaś lakieru? Skoro jesteś taka poszkodowana, to podaj mi adres, wyślę Ci jakiś swój, byś miała nagrodę pocieszenia, skoro nie potrafisz pogodzić się z przegraną...

   Usuń
  4. Devil w porównaniu do Ciebie stać mnie na lakiery OPI i nie muszę ustawiać rozdań. W tym nawet nie brałam udziału.

   Usuń
  5. Ile razy trzeba Ci tłumaczyć, że nie było ustawione? Losowała maszyna, wrzuciłam dane, włączyłam maszyne i zrobiłam screena wyniku! Miałam niby losować 2 raz bo wypadło na Devil?

   Usuń
  6. poza tym wolę mieć 10 obserwatorów, którym podoba się to co robię, a nie 100 takich, którzy są tylko dla rozdania!

   Usuń
 3. Ja też ich nie muszę ustawiać. :) Nie rozumiem, co na celu mają te Twoje 'spostrzeżenia' skoro nie chcesz się nam przedstawić...

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje , ja zostaje :P mnie się tu podoba :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Nadrabiam zaległości na blogach, a tu taką dyskusję ominęłam z anonimem. Nieźle się rozbawiłam w to niedzielne leniwe popołudnie. Uwielbiam jak ktoś ma jakieś wylewa swoje żale i zarzuty pod 'anonimem'.

  OdpowiedzUsuń

Będę ogromnie wdzięczna za każdy komentarz.
Podwójnie za taki, zawierający konstruktywna krytykę, dlatego jeśli coś Ci nie odpowiada pisz śmiało.
Jeżeli komentujesz tylko w celu wypromowania SWOJEGO bloga, to nie jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Każdy komentarz zawierający link, będzie usuwany.
Anonimów proszę o podpisywanie się. Zwłaszcza jeśli macie mi coś do zarzucenia.